Gösterilen sonuç sayısı: 4

 • İndirim!

  Çiçek Balı

  199,90 

  Aroması ve tadı ile kahvaltı sofralarının vazgeçilmez lezzetleri arasında yer alan bal ürünlerini, en uygun fiyat seçenekleri ile Kamiloğlu Şarküteri online satış mağazamızdan güvenle satın alabilirsiniz.

 • İndirim!

  Karakovan Petekli Bal

  249,90 

  Yöremizin çevresel kirlilikten uzak, yüksek rakımlı yaylalarından elde edilmiştir. Yüzlerce farklı çeşit çicekten polen alan arıların üretmiş olduğu ve tamamen hijyenik olarak satışa sunulmuş, doğal baldır.

 • İndirim!

  Kestane Balı

  349,90 

  Kestane balı, arıların kestane ağacının belirli bir döneminde bu ağacın çiçeklerinden topladıkları özlerden elde edilen bir bal türü. Kestane ağaçlarının çiçeklenmeye başladığı haziran ayında yoğun bir şekilde çalışan arılar sayesinde elde edebildiğimiz bu bal, diğer birçok çiçek balına göre daha az üretilebildiğinden daha değerli ballar arasındadır.

 • İndirim!

  Polen

  29,90 

  Çiçeklerden polen taşıdıkları süreç içerisinde arıların kanatlarına onlarca besin yapışıyor ve onlar bu besinleri arı polenine dönüştürerek kendilerinin de tüketebileceği bir besin kaynağı oluşturuyorlar. Polenin içerisinde insan vücudu için mühim A, B1, B2, B3, B4, B5, B6, B7, B8, B9, B12, C, D, E, H ve P vitaminleri, enzim, doğal horman ve 22 çeşit amino asit bulunuyor.